Четвер, 28.09.2023, 13:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Борисковичівська гімназія Мар'янівська селищна рада
Луцького району Волинської області

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Звіт директора

Звіт директора за навчальний період 2018-2019 р.
02.08.2019, 08:34

Протягом звітного періоду у своїй діяльності на посаді директора гімназії  керувалася Статутом гімназії, Прави­лами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов'язками директора, законодавством Украї­ни, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника закладу освіти.

У 2020/2021 навчальному році управління закладом було спрямовано на здійснення державної політики в галузі освіти, збереження кількісних і якісних параметрів мережі, створення належних умов для навчання і виховання учнів, удосконалення змісту освітнього процесу, впровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей дітей і підлітків, роботу по впровадженню освітньої реформи в рамках нової української школи (НУШ).

Здійснення якісного та ефективного внутрішньошкільного управління забезпечувалося документами планування роботи: перспективним, річним, навчальним, місячним та тижневими планами.

Головним завданням гімназії на 2020-2021 р. було створення умов для саморозвитку та самореалізації кожної особистості як громадянина України, освітній процес спрямовано на компетентнісний та особистісно-орієнтований підхід у здобутті учнями умінь і навичок, необхідних сучасній людині для успішної самореалізації у професійній діяльності, особистому житті, громадській активності.

 Педагоги гімназії активно працювали над  науково-методичною проблемою: «Створення сприятливого освітнього середовища – основна запорука формування соціально активної особистості».

         Налагоджена співпраця з батьківським колективом, учнівським самоврядуванням гімназії, засновником закладу.

Станом на 05.09.2020 року Борисковичівська гімназія мала повних 5 класів та 4 неповних, в яких  навчалося  45 учнів.

Структура закладу в 2020/2021 навчальному році незмінна:

  •  початкова освіта (1-4 класи);
  • базова загальна середня освіта (5-9 класи) – це основна школа, істотним аспектом якої була завершеність формування ключових компетентностей.

 

 

 

Кадрове забезпечення

У 2020/2021 навчальному році освітній процес у гімназії забезпечували 15 педагогів, з них по сумісництву -3.

 З них:

  • Вища категорія – 1
  • Перша – 10
  • Друга – 2
  • Спеціаліст – 2

Атестація педпрацівників

Велику стимулюючу роль у професійному зростанні педагогічних кадрів відіграє атестація, яка сприяє моральному і матеріальному заохоченню педагогічних працівників, узагальненню та впровадженню досвіду кращих вчителів у практику навчання та виховання учнів.

Робота з атестації педагогічних працівників  закладу освіти була організована відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників. Протягом навчального року згідно з річним планом роботи було організовано та проведено атестацію 4 педагогічних працівників, трьом із них підтведжено кваліфікаційні  категорії , а одному присвоєно «спеціаліст ІІ категорії».                                                  

Методична робота з педагогічними кадрами

     З метою реалізації п.1ст. 59 Закону України «Про освіту» «Професійний розвиток та підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», забезпечення умов для ефективної методичної роботи, залучення педагогічних працівників до творчої діяльності, професійного розвитку та саморозвитку, методичну роботу закладу освіти  спрямовано на реалізацію проблемної теми «Створення сприятливого освітнього середовища – основна запорука формування соціально активної особистості».

З метою належної реалізації завдань, у гімназії працювало 4 методичних об’єднання:

- учителів суспільно-гуманітарного та художньо-естетичного  циклу;

- учителів природничо-математичного циклу;

- учителів початкових класів;

- класних керівників та класоводів.

Методичне об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного та естетичного циклів у 2020-2021 р. працювало над проблемою: «Оволодіння ключовими компетентностями шляхом застосування новітніх технологій- основа розвитку особистості як найвищої цінності суспільства».

Було заплановано 4 методичні засідання:

1)теоретичне у формі круглого столу;

2)методичний аукціон «Знай, вивчай, впроваджуй»;

3.методичний калейдоскоп «Розвиваємо ключові компетентності»;

4)теоретичне-форма проведення: «Методичні посиденьки»

Також спланована робота членів МО в період між засіданнями.

У січні 2021р. проведено відкрите методичне засідання учителів суспільно-гуманітарного та естетичного циклів для учителів Борисковичівської гімнаазії на тему: «Впровадження та розвиток ключових освітніх компетентностей шляхом застосування новітніх технологій-головна умова формування випускника НУШ».

Формою проведення  обрано прийом «Методичний калейдоскоп», засідання пройшло згідно плану, серед заходів якого пізнавальним та цікавим був методичний меседж «Роль учителя у формуванні освітніх компетентностей та морально-етичних цінностей сучасного школяра НУШ». Відео мозаїка  продемонструвала інноваційні підходи до  формування освітніх  компетентностей, застосовані  на уроках історії, мистецтва, української літератури, біології.

Методичне об’єднання учителів  природничо-математичного циклу  в цьому навчальному  році  працювало  над темою «Підвищення якості знань учнів і створення  мотивації успіху  на основі впровадження  у освітній процес нових інноваційних технологій та передового педагогічного  досвіду» та працювало над підвищенням  ефективності уроку, роботу з обдарованими дітьми, сприяння  розвитку  творчих  здібностей  учнів, застосування  інноваційних   форм   та   методів навчання. Підвищення  рівня  професійної  компетентності та удосконалення рівня  самоосвіти педагогів МО, втілення нових підходів  щодо професійного  зростання педагогів МО – ще один пріоритет роботи цього МО.

Щорічно учні беруть активну  участь в  інтерактивних конкурсах   «Геліантус», «Колосок», «Левеня» та міжнародному  математичному  конкурсі «Кенгуру», проте режим  карантинних обмежень   вніс свої корективи у  плани (зокрема-  кошти вже  були перераховані,  а  конкурси не  відбулися)

Вчителями МО організовано та проведено Тижні  біології  і хімії,  математики і фізики,  та Місячник  безпеки руху. Проведено тематичні  виховні  заходи:

  1. «Хімія та її  роль  у нашому  побуті».
  2. «Математичний  турнір» для учнів 8-9 класів.
Категорія: Звіт директора | Додав: admin
Переглядів: 283 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук